You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Takip Yazılımı

Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlara özel
İstediğiniz bir cihaza işe yarar ve güvenilir bir kontrol sistemi yükleyin

Windows için NeoSpy
Kişisel Hesabım   

Windows için NeoSpy programını indir

Ev ve Ofis kullanımına özel sürüm
Windows XP'den Windows 10'a kadar olan tüm Windows sürümlerini desteklemektedir

Android için NeoSpy programını indir

Android cihazlara özel takip yazılımı. Akıllı telefonlarda ve tabletlerde çalışmaktadır.
İndirme sayfasındaki talimatları okuyunuz

NeoSpy, ek reklam ve yazılım içermemektedir, böylece sizleri kurulumun ardından işe yaramayan araç çubuklarıyla uğraşmak zorunda bırakmaz, Başlangıç sayfanızı değiştirmez ve şüphe uyandıran modülleri tarayıcınıza eklemez.
Müşterilerimize saygı duyuyoruz!

NeoSpy programını, varsayılan olarak, Win+R tuşlarına basarak (ya da Başlat menüsüne sağ tıklayıp - Çalıştır seçeneğine tıklayarak), ardından "neospy" dizgesini girerek açabilirsiniz.
NeoSpy programını, Programlar menüsündeki ''Ayarlar'' menüsünü açtıktan sonra ''Programı Kaldır'' seçeneğine tıklayarak kaldırabilirsiniz.

Ek bağlantılara ve inceleme geçmişine indirme sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Takip Yazılımın Özellikleri

Masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızı takip edin

Windows için NeoSpy Programının Özellikleri

Telefonunuzu veya tabletinizi takip edin

Android için NeoSpy Programının Özellikleri

Bilgisayar takibi

Kolay kurulumu ve sezgisel arayüzü, daha önce deneyimi olmayan kullanıcıların bile programı rahatlıkla kullanabilmelerine imkân tanımaktadır. NeoSpy, kurulumun ardından görev çubuğunda, Windows gezgininde ve görev yöneticisinde gözükmeyecektir. Deneme sürümünde bile satın almanızı talep eden pencerelerle karşılaşmayacaksınız. Deneme sürümünü, lisans sürümünü satın almaya karar verene kadar test edebilirsiniz.

Temel Özellikler

 • 1) Ekran Görüntüsü NeoSpy, her 1-2 saniyede bir ekran görüntüsü alır, ve böylece kullanıcının ekranında neler olup bittiğini görüntüleyebilirsiniz.
 • 2) Uygulama Kontrolü NeoSpy, çalışan uygulamalara ilişkin verileri toplar, programların kullanımlarıyla ve bilgisayarın çalışmama süresiyle alakalı istatistikleri saklar.
 • 3) Tuş Kaydedici (Keylogger) Tuş vuruşlarını, girilen verileri, kullanıcı adlarını ve parolaları kaydeder. Artık anne-babalar bu sayede çocuklarının kimlerle konuştuğundan haberdar olacak ve tanıştıkları tehlikeli kişilerden koruyabilecekler.
 • 4) Site ziyaret geçmişi Program, ziyaret edilen sitelerin günlüğünü tutar ve geçmişi, tarayıcıdan silseniz bile NeoSpy günlüğünden silinmeyecektir.
 • 5) Webcam Fotoğrafları Program, webcam ile fotoğraf çekebilir ve fotoğraf karesinde bir hareketlilik olması hâlinde etkinleşebilir.
 • 6) Sohbet ve aramalar NeoSpy, sohbet geçmişini saklar ve Skype aramalarını kaydeder.
 • 7) Yazıcı kullanımına dair istatistikler Program sayesinde yazıcılardan yapılan yazdırma işlemlerini görüntüleyebilir ve yazıcıların kullanımına ilişkin raporlara erişebilirsiniz.
 • 8) Zaman & Bakım Uygulamanın günlük, haftalık ve aylık kullanım grafiği.
 • 9) Kara ve beyaz listelerde site engelleme
 • 10) Laptop'un konumunu tespit etme Cihazın yaklaşık olarak bulunduğu konumu tespit etme, GPS koordinatları.
 • 11) Sistem bilgisi Yüklü programların listesi, IP adresi ve diğerleri.
 • 12) Internet aracılığıyla ekran görüntüleme Çevrimiçi takip, çevrimiçi bir hesap aracılığıyla gerçek zamanda yürütülebilir
 • 13) Internet üzerinden webcam görüntüleme

Hız

NeoSpy, sistemdeki RAM ve İşlemci(CPU) saatini minimum düzeyde kullanır. Fakat, isterseniz gereksiz olan herhangi bir modül program takibini ayarlar kısmından devre dışı bırakabilirsiniz.
NeoSpy çalışır vaziyetteyken kendi önceliğini azaltır ve kullanıcının kullandığı uygulamaların hızını etkilemez.

Faaliyet Alanı

- Çocuğunuzun bilgisayarda ne işler karıştırdığını öğrenmeniz mi gerekiyor? Çocuklarınız için bir ebeveyn kontrol sistemine mi ihtiyaç duyuyorsunuz?
- Şirketinizde çalışanların, işyerindeyken işle meşgul olmadıklarını mı düşünüyorsunuz?
- Siz evde yokken çocuğunuzun bilgisayarda ne yaptığı takip etmek mi istiyorsunuz?
- Çalışırken gerçekleştirilen tüm eylemleri ve ziyaret edilen tüm siteleri kaydetmek mi istiyorsunuz?
- Şirketinizde çalışan elemanların mesai saatlerini nasıl yönettiklerini ve yaptıkları eylemlerin şirketinize zarar verip vermeyeceğini kontrol etmek mi istiyorsunuz?
Bilgisayarda gerçekleştirilen tüm eylemleri takip eden bir program olan NeoSpy, bu soruları cevaplamanıza yardımcı olacak.Telefon takibi

NeoSpy Mobile, Android için basit ama bir o kadar da güçlü bir takip yazılımı. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra NeoSpy, standart uygulama listesinde görünmeyecektir ve yapılandırmanın ardından ücretsiz sürümde dahi bildirim göndermeyecektir.
Programı kurmak için herhangi bir root yetkisi gerekmemektedir böylece telefon üretilirken yüklenen yerleşik yazılımlar ihlal edilmez.
Uygulama sayesinde çocuklar için ebeveyn kontrolü gerçekleştirebilir, gizli modda konum tespiti yapabilir ve aramaları kaydedebilirsiniz. Telefon takip etme programı, Internet ile çalışmaktadır ve aylık ya da yılda bir kez yapılacak ödeme ile abone olunabilir.

NeoSpy Mobile Özellikleri

 • Çocuğunuzun telefonundan ekran görüntüleri
 • GPS kullanarak çocuğunuzun telefonunun konumunu tespit etme
 • Çocuğunuzun telefonundaki gelen ve giden aramaların günlüğü
 • Çocuğunuzun yaptığı aramaların kaydı(kayıt özelliği, bazı Android sürümlerinde sistem düzeyinde devre dışı bırakılmış olabilir)
 • Çocuğunuza gelen ve çocuğunuzun gönderdiği SMS mesajlarının kopyası
 • Çocuğunuzun telefonuyla çekilmiş fotoğrafların kopyası
 • Android için klavye kontrolü

NeoSpy Mobile uygulamasını açmak için varsayılan olarak, 12345 yazdıktan sonra "Arama" butonuna tıklayabilirsiniz.
NeoSpy Mobile uygulamasını kaldırmak için telefon ayarları menüsünden "Uygulamalar" kısmına tıkladıktan sonra Güvenlik uygulamasını bulup silebilirsiniz.

Lisans satın alma veya çevrimiçi abonelik


Neden yerel bir lisansa ihtiyacım var?

Masaüstü yada dizüstü bir bilgisayarda NeoSpy tarafından kaydedilen raporları görüntüleyebilmek için yerel bir lisansa ihtiyacınız vardır.
Yerel bir lisans satın aldıktan sonra, yerel veya erişiminiz olan ağ bilgisayarında istediğiniz her an programı kullanabilirsiniz. Ek ücret ödemenize gerek yok. Raporları, e-posta adresinize ya da FTP sunucusuna gönderme özelliğini etkinleştirebilirsiniz. Raporda, metinsel bilgiler (çalışan programlar, klavye vb.), birtakım ekran görüntüsü ve webcam aracılığıyla çekilmiş ekran görüntüleri bulunabilir.
NeoSpy yerel lisansı yalnızca Windows için satın alınabilir. Akıllı telefonlara özel olan sürüm çevrimiçi bir aboneliğiniz varsa çalışacaktır.Çevrimiçi hesap nedir?

Bu, NeoSpy sunucusundaki kişisel hesabınız. Eğer program bir hesaba bağlıysa, istediğiniz her an mevcut kullanıcı ekranını görüntüleyebilir ve bilgisayarda önceden yapılan işleri kaydedebilirsiniz. Webcam'e bağlanabilirsiniz. Çevrimiçi bir hesap kullanabilmek için bir aboneliğiniz olması gerekmektedir. Eğer şu an için Internet aracılığıyla takip etmeniz gerekmiyorsa, daha sonra abone olmayı tercih edebilirsiniz. Yerel raporlar ayrıca çevrimiçi hesaba indirilebilir, depolayabilmeniz için sunucuda birkaç GB'lık alan bulunmaktadır bu nedenle birçok ekran görüntüsü ve webcam ile çekilen fotoğraflar bu tarz raporlarda saklanabilir.
Aboneliğinizi uzatmayı unutmanız ya da geçici bir süreliğine uygulama için ödeme yapmayı istememeniz hâlinde, kurulu olan program bu durumlardan etkilenmeyecek, silinmeyecek ve sonlandığına dair bildirim göndermeyecektir. Daha sonra aboneliği uzatmanız hâlinde programı tekrar yüklemenize gerek kalmadan çalışmaya başlayacaktır.

NeoSpy programını telefonunuzda kullanmak için tek ihtiyacınız olan çevrimiçi bir abonelik, kaydolurken, birkaç günlük deneme hesabınız etkinleştirilecektir.Hem bilgisayar için yerel bir lisans almama hem de çevrimiçi abone olmama gerek var mı?

Hayır, eğer bilgisayara fiziksel erişiminiz varsa ve mesela, günlük toplanan raporları günde bir kez bilgisayarınızda görmek istiyorsanız çevrimiçi bir aboneliğinizin olması gerekmemektedir. Aynı şekilde yerel bir lisans satın almayıp, hesabınızı yüklü programla ilişkilendirerek sadece Internet aracılığıyla programı kullanabilir, ekranı görüntüleyebilir ve kullanıcı eylemlerine ilişkin bilgilere erişebilirsiniz. NeoSpy, tam sürüm gibi çalışacak fakat raporları yerel bir lisans olmadan bilgisayarınıza kaydetmeyecektir.Abone olduktan sonra ücret otomatik olarak yansır mı?

Çevrimiçi abone olurken ödemeyi sadece siz bizzat yapabilirsiniz, bilginiz dahilinde olmadan tarafınızdan herhangi bir ücret alınmayacaktır.Windows için NeoSpy Sınırsız Lisansını Satın Al

Süre kısıtlaması olmayan Windows için NeoSpy Yerel Lisansı

NeoSpy programına Windows veya Android için çevrimiçi abone ol

Internet aracılığıyla ekranı ve eylemleri görüntülemek için çevrimiçi abonelikWindows için NeoSpy Lisansı

NeoSpy PRO fonksiyonları eksiksiz bir şekilde en uygun fiyata sunar

Programların çalışmasını ve tuş vuruşlarını (keylogger) takip etme
Ekran Görüntüleri
Kategori raporları ve e-posta adresine/yerel yada ağ klasörüne gönderme
Telefon üzerinden programı kullanarak, E-posta, anlık ileti aracılığıyla ücretsiz destek - interaktif sohbet aracılığıyla çevrimiçi destek
Dosya (oluşturma, kopyalama) ve pano işlemlerini takip etme
Ziyaret edilen siteleri kaydetme ve mesajlaşma geçmişini kontrol etme
Raporları slayt gösterisi hâlinde görüntüleme, otomatik olarak bir programı belirlenen saatte kaldırabilme
Webcam ile çekilen fotoğrafları kaydetme, yazıcıları ve coğrafi konumları (koordinatlar) takip etme
FTP sunucusuna rapor gönderme ve çalışma süresine ait istatistikler (tablolar ve grafikler)
Önceden tanımlanmış parametreler sayesinde hızlı ve otomatik kurulum

Çevrimiçi bir hesap aç ve abone ol

Çevrimiçi abone olmak için, kaydolup kişisel bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Bu işlem birkaç saniye sürmektedir.
Zaten kayıtlı mısınız? Hesabınıza giriş yapın ve "Abonelik" butonuna tıklayın.

Özellikler Deneme HesabıÇevrimiçi AbonelikStandart AbonelikSeçkin Abonelik
Aylık
ücret

1 Bilgisayar ve 1 Akıllı telefon için
Ücretsiz
7 günlükÇevrimiçi bağlantı ve ekran görüntüleme check check check check
Her ay lisansı başka bir bilgisayara aktarabilme özelliği cross check check check
Ekran kaydı depolama Çalışma süresinin son 60 dakikasına ait video kaydını depolama Çalışma süresinin son 2 saatine ait video kaydını depolama Çalışma süresinin son 36 saatine ait video kaydını depolama Son 10 günlük çalışma süresine ait video kaydı depolaması
Eylem geçmişini depolama (klavye, ziyaret edilen siteler, çalışan uygulamalar) Çalışma süresinin son 3 saatine ait eylem geçmişinin depolaması Çalışma süresinin son 3 gününe ait eylem geçmişinin depolaması Çalışma süresinin son 7 gününe ait eylem geçmişinin depolaması Çalışma süresinin son 30 gününe ait eylem geçmişinin depolaması
Arşivlenen yerel raporlarınızın depolanması için her bir bilgisayara atanan ek alanın boyutu 150 MB 1 GB 3 GB 10 GB
Aylık       3 aylık abonelik       6 aylık abonelik       12 aylık abonelik

Abonelik ayarlarını hesabınızdan daha sonra da değiştirebilirsiniz.


Gerçek müşterilerin yaptığı yorumlar

Teknik DestekE-posta adresi tech_support@neospy.net
Skype soft_support2
Haftanın 7 günü saat 08:00'dan 20:00'a kadar (GMT+2)

Müşteri hizmetleri ile ilgili karmaşık bir durum ve problem ile karşılaşırsanız lütfen Yönetim ile irtibata geçiniz
E-posta adresimiz support@neospy.net
0.0052eh